61 / 100

solarium, fitness a fit-slim studia v Praze 7x

Solární kosmetika

Ve všech studiích Sunnyland dostanete na výběr z několika druhů světových a osvědčených značek solární kosmetiky (California Tan, Emerald Bay, Magical Sun, Radical) a v tomto směru je škála produktů, které nabízíme, opravdu nepřekonaná. Na výběr je téměř vždy (záleží na každém výrobci) jak velký krém na mnoho použití, tak i tzv. jednorázové krémy. Díky nim dokážete velmi dobře rozlišit, jak na Vás ten který krém a jeho složení působí (samozřejmostí je v tomto směru konzultace s naší školenou obsluhou) a potom se teprve rozhodnout pro koupi většího balení. Nabízíme solární kosmetiku pro všechny typy pleti, pro alergiky a problematickou pleť.

Proč byste ale měl(a) používat solární kosmetiku? O tomto a dalších zajímavých a užitečných informací o opalování se dočtete v sekci „Tipy a Rady“.

Ve všech studiích Sunnyland je také možnost koupi prvotřídní vlasové kosmetiky zn. Tigi.

Značky kosmetiky, které je možno zakoupit v solárních studiích Sunnyland:

California Tan

Inovativní – Jedinečná – Nepřekonaná

California Tan stanovuje standard. Každé pleťové mléko obsahuje nejmodernější, nejpokrokovější účinné látky na podporu opálení, které se opírají o nejnovější vědecké poznatky a jsou ve vývoji vždy o krok napřed. V kombinaci s exkluzivními ošetřujícími látkami poskytují pleti maximální péči a ochranu a odpovídají nejvyšším požadavkům.

California Tan je ideální kombinací maximálního opálení a optimální péče.

Mléka California Tan kombinují nejnovější opalovací technologie s účinnou péčí o pleť. Jsou k dostání ve 3 rovninách založených na vědeckém výzkumu, kterým bylo zjištěno, že opálení vzniká ve více krocích a pokožka má na každém stupni jiné potřeby:

Krok 1
Výrobky obsahují exkluzivní urychlovače opálení, které pomáhají zákazníkům, kteří nejsou téměř opálení, dosáhnout rychlejšího, rovnoměrného základního opálení.

Krok 2
Výrobky obsahují velmi účinný zintenzivňovač opálení, který pomáhá zákazníkům s již lehce opálenou pokožkou dosáhnout tmavšího intenzivního a trvalého opálení.

Krok 3
Výrobky obsahují cenné pěstící účinné látky, které pomáhají každému zákazníkovi chránit, prodloužit a zintenzivnit přirozené opálení.

Emerald Bay

Exotická – Osvěžující – Zábavná

Emerald Bay je svěží a jednoduchá značka pleťového mléka s menu z tropického opalovacího koktejlu, exotické opálení namixované s velkým podílem ošetřujících látek. Přírodní složení hýčká pokožku, dělá ji sametově měkkou a hebkou a zároveň podporuje proces opalování.

Vychutnejte si nádherné a trvalé opálení přímo z ráje.

Podobně jako California Tan soustředí své produkty do několika korků a dále nabízí např. i mléka s chladivým účinkem, s prohřívacím efektem, se třpytkami apod.